Aurum Crystal Dóza na med Amber 150 mm
Kód: D15002Podrobný popis
- dóza na med s medvedíkom 15 cm
- medvedík v odtieni amber
- drevené naberátko na med
- sklenené viečko je opatrené vybraním pre umiestnenie naberátka
- bezolovnaté krištáľové sklo vyrábané vo Svetlej nad Sázavou
- balené v modrej kartónovej krabičke
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.46 kg |
| EAN: | 8592887524905 |
| Druh skla: | automatická výroba, farbené sklo |
| Materiál: | bezolovnaté krištáľové sklo |
| Výška: | 150 mm |
| Šírka: | 141 mm |
| Hĺbka: | 100 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Aurum - Crystal s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Wolkerova 992, 582 91 Světlá nad Sázavou, Česká republika |
| E-mail : | sales@aurum-crystal.cz |

.jpg)